Transfery z/na lotniska, przewozy osób, wynajem auta - Euroworks Opole

O firmie

Firma Euroworks to dynamicznie rozwijająca się firma z Opola, wyspecjalizowana w krajowym oraz międzynarodowym przewozie osób.

Jesteśmy świadomi, że bezpieczeństwo, komfort i rzetelność w świadczeniu usług to cechy, które nasi Klienci cenią sobie szczególnie. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby każdy nasz Klient - niezależnie od tego czy jest to firma, czy też osoba prywatna - miał przekonanie i satysfakcję, że korzysta z usług firmy, która dostrzega i realizuje jego potrzeby w 100%.

Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje, certyfikaty oraz licencje wymagane przez prawo do bezpiecznego i legalnego świadczenia usług krajowego i międzynarodowego transportu osób. Zatrudniamy kierowców z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów i przewozie osób.

Nasze usługi świadczymy tylko nowymi, komfortowymi i bezpiecznymi samochodami różnych marek. Nasza flota jest systematycznie poszerzana i poddawana przeglądom eksploatacyjnym i technicznym.
W ofercie posiadamy także auta osobowe, starając się dostosować do bieżących potrzeb transportowych naszych Klientów.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne formy współpracy. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale także do osób prywatnych. Nie ograniczamy się jedynie do naszej standardowej oferty usług, realizując zlecenia pod indywidualne zapotrzebowanie naszych Klientów. Negocjujemy ceny, udzielamy rabatów przy regularnej, długofalowej współpracy.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.